Browse in : [ News ]
Op vrijdag 4 juni heeft prof.dr. Carolien Kroeze haar oratie gehouden, horende bij haar benoeming tot hoogleraar Milieutoekomstverkenningen bij de factulteit Natuurwetenschappen aan de Open Universiteit.
De inaugurele rede had als titel: Een toekomst vol verrassingen.
De toekomst van het milieu baart zorgen. Er liggen grote problemen te wachten op een oplossing. Maar het is ook een toekomst vol verrassingen. Welke uitdagingen liggen er in het onderzoek naar de toekomst van het milieu? Carolien Kroeze gaf haar visie hierop en liet zien hoe zij de leerstoel milieutoekomstverkenningen bij de Open Universiteit zal invullen met onderzoek dat open staat voor verrassingen, die ons wellicht dichter bij oplossingen brengen.
Tevens sprak zij haar zorg uit over het voortbestaan van interuniversitaire onderzoeksscholen, zoals SENSE. Volgens Carolien Kroeze is een onderzoeksnetwerk, zoals dat gevonden kan worden bij interuniversitaire onderzoeksscholen, één van de belangrijkste pijlers onder het succes van een promotietraject. Zulke onderzoeksscholen dienen dan ook behouden te worden.
De volledige oratie van prof.dr. Carolien Kroeze is terug te vinden op
www.ou.nl/Docs/Faculteiten/NW/Webversie_oratie%20Carolien%20Kroeze.pdf.
MOODLE Server with Research Clusters and Courses
SENSE PhD student, you are invited to organize a Young Scientists Meeting at the NCGG-6!. Read more.
A new PhD comic every day:
Click HERE to see it!
SENSE PhD Council (SPC)
Read about it.
The SENSE PhD network has it's own Facebook webpage.
Join SENSE now on LinkedIn!
Click HERE.
Find PhD Short Courses, Winter and Summer Schools in Europe at ShortCoursesPortal.eu